Nejlepší květinářství přímo v Kuřimy u Brna

Řezané květiny

Řezané květiny u Víly - Kuřim

Řezané květiny pro Vás navážeme dle Vašeho přání na počkání nebo na objednávku pro různé příležitosti:

  • svatby
  • pohřby
  • narozeniny
  • výročí
  • svátky
  • promoce

Rádi Vám navážeme řezané květiny pro jakoukoli příležitost, třeba i pro radost :)

Květiny Kuřim

Dárkové zboží

V našem obchůdku také najdete velký výběr keramiky a dárkového zboží. Nabízíme keramiku od tuzemských výrobců s originálním designem a vysokou kvalitou. Dále u nás najdete hotové dekorace do interiéru i zahrady, vázy, květináče, zvonkohry, orientální zboží a jiné. Zboží pro Vás stále obměňujeme a snažíme se pro Vás vytvářet co nejrozmanitější nabídku.

Ochotně Vám poradíme jak se o květy starat aby Vám co nejdéle vydržely krásné a čerstvé. Ukázky našich prací najdete v galerii níže nebo na facebooku.

Dárkové předměty Kuřim Dárkové předměty u víly

Sušené květiny

Sušené květiny u Víly

Dekorace ze sušených květin jsou k prodeji v obchůdku nebo je možno si je objednat na přání zákazníka. Na dušičky nabízíme nejen věnce různých velikostí a dekorů ale také svícny, vypíchávané koše a jiné. Tvoříme i sezónní dekorace jako adventní věnce a různé vánoční, jarní, podzimní dekorace. Přijďte k nám načerpat inspiraci!

Květinové věnce

V našem květinářství si vyberete z mnoha krásných dekorativních věnců ze sušených květin.

Hrnkové květiny

Hrnkové květiny Kuřim

Máme také širokou nabídku hrnkových květin do bytu i zahrady. Nabídku měníme podle sezóny. Rádi Vám pomůžeme s výběrem do podmínek Vašeho bytu a poradíme jak se o květiny starat, jak je zalévat, hnojit, kdy přesadit a v jakém prostředí se jim bude dařit nejlépe.